Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Filters
sl: Filtri

en: Workflow
sl: Potek dela

en: About
sl: O modulu
