Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Weight
be: Вага

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Filters
be: Фільтры

en: Workflow
be: Плын працы

en: About
be: Аб

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
be: Няма ні аднаго слоўніка. <a href="@link"> Дадаць слоўнік</a>.
