Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Weight
bg: Тегло

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Filters
bg: Филтри

en: Workflow
bg: Информационен поток
