Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Filters
ca: Filtres

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: About
ca: Detalls

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ca: No hi ha vocabularis disponibles. <a href="@link">Afegiu-ne un</a>.
