Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: About
el: Περί

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
el: Δεν υπάρχουν λεξιλόγια διαθέσιμα. <a href="@link">Προσθήκη λεξιλογίου</a>.
