Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Filters
hr: Prečistači

en: Workflow
hr: Tijek

en: About
hr: Opis

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hr: Nema dostupnih rječnika. <a href="@link">Dodaj rječnik</a>.
