Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Weight
lv: Svars

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Filters
lv: Filtri

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Graph
lv: Grafiks

en: About
lv: Par

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
lv: Neviena vārdnīca nav atrasta. <a href="@link">Pievienot vārdnīcu</a>.
