Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: Filters
sq: Filtrat

en: About
sq: Informacione
