Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Weight
uk: Вага

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Filters
uk: Фільтри

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Graph
uk: Графік

en: About
uk: Про модуль

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
uk: Словники відсутні. <a href="@link">Додати словник</a>.

en: Dot
uk: Крапка
