Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Graph
vi: Đồ thị

en: About
vi: Giới thiệu

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
vi: Chưa có phân nhóm nào. <a href="@link">Tạo phân nhóm mới</a>.
