Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Filters
az: Filtrlər

en: Workflow
az: İş axını

en: About
az: Haqqında
