Gratis (8.x-1.0-alpha19) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Bartik settings
pl: Ustawienia Bartika
