Gratis (8.x-1.0-alpha19) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Bartik settings
hi: बर्तिक सेटिंग्स
