Gratis (8.x-1.0-alpha19) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Bartik settings
it: Impostazioni di Bartik
