Gratis (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Footer Third
fa: پاورقی سوم

en: Subscribe to !feed-title
fa: اشتراک در !feed-title
