Gratis (8.x-2.0-beta4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Subscribe to !feed-title
el: Εγγραφή στο !feed-title
