Gratis (8.x-2.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Help
fil: Tulong

en: Default
fil: Pamantayan

en: Sidebar First
fil: Unang baras sa gilid

en: Sidebar Second
fil: Pangalawang baras sa gilid
