Gratis (8.x-2.0-beta4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון
