Gratis (8.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Preface first
hu: Bevezető először

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer first
hu: Első lábléc

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Subscribe to !feed-title
hu: Feliratkozás !feed-title csatornájára

en: Turquoise Blue
hu: Türkizkék

en: Pumpkin Orange
hu: Töksárga

en: Olive Green
hu: Olivazöld

en: Pomegranate Red
hu: Gránátvörös

en: Show Navigation
hu: Navigáció mutatása

en: Hide Navigation
hu: Navigáció elrejtése
