Gratis (8.x-2.0-beta4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
