Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: None
cs: Žádné

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Subscribe to !feed-title
cs: Přihlásit se k odběru !feed-title
