Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Subscribe to !feed-title
eu: !feed-title-rako harpidetza egin
