Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Subscribe to !feed-title
fi: Tilaa syöte !feed-title
