Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: None
gl: Ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Subscribe to !feed-title
gl: Subscribirse a !feed-title
