Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Primary menu
id: Menu utama

en: Subscribe to !feed-title
id: Berlangganan !feed-title
