Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: None
is: Engin

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
