Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Pink
it: Rosa

en: Subscribe to !feed-title
it: Abbonamento a !feed-title
