Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: Subscribe to !feed-title
ja: !feed-title を購読
