Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Pink
lt: Rožinė

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Subscribe to !feed-title
lt: Užsiprenumeruoti !feed-title
