Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Por defeito

en: Footer first
pt: Rodapé primeiro

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: Subscribe to !feed-title
pt: Subscreva !feed-title
