Gratis (8.x-2.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Pink
oc: Ròse

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
