Group Membership Request (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
