Group Membership Request (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
