Group Membership Request (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Membership requests
pl: Wnioski o członkostwo

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Request group membership
pl: Poproś o dołączenie do grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
