Group Membership Request (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
