Group Membership Request (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Membership requests
sk: Žiadosti o členstvo

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
