Group Membership Request (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ
