Group Membership Request (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Approve
ru: Утвердить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Group
ru: Группа

en: Cancel
ru: Отмена

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Membership requests
ru: Запросы членства

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Request group membership
ru: Запрос на вступление в группу

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
