Group Membership Request (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Membership requests
sv: Ansökningar om medlemskap

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Request group membership
sv: Begär medlemskap i grupp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
