Group Membership Request (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്
