Group Membership Request (1.0.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Membership requests
nn: Framstøyt om medlemskap

en: - All -
nn: - Alle -
