Group Membership Request (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Group
ar: المجموعة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
