Group Membership Request (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Group
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Roles
vi: Vai trò

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Membership requests
vi: Yêu cầu gia nhập

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Reject
vi: Từ chối

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
