Group Membership Request (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Approve
cs: Schválit

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
