Group Membership Request (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
