Group Membership Request (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
