Group Membership Request (1.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ur: منظور

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Group
ur: گروپ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
