Group Membership Request (1.0.0-rc10) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Membership requests
hu: Tagsági kérelmek

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Parent group
hu: Szülőcsoport

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
