Group Membership Request (1.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet
