Group Membership Request (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
